سوال و جوابهای متداول
1
زر کلیک چیست؟

زر کلیک وبسایتی بر پایه تبلیغات کلیکی میباشد که محیطی را فراهم میکند تا واسط معتبر میان آگهی دهندگان و بینندگان آگهی ها (کاربران عادی) باشد. یعنی ما آگهی را دریافت میکنیم و بین کاربران به اشتراک گذاشته و مبلغی که از آگهی دهنده دریافت کردیم را بین کاربرانی که آگهی را تماشا کرده اند تقسیم میکنیم.

شما در این وبسایت میتوانید روزانه وارد حساب کاربری خود شوید و رویه آگهی ها کلیک کنید و درآمد کسب نمایید. جهت کسب درآمد بیشتر امکانات بیشتری در سایت قرار داده شده است که میتوانید از آنها نیز استفاده نمایید.

2
روش پرداختی ها به کاربران چگونه است؟

در حال حاضر پرداخت از طریق تمامی بانکهای عضو شتاب مثل بانک صادرات ، ملی ، ملت،تجارت،سامان،پارسیان و دیگر بانکها انجام خواهد شد و بعد از آن با توجه به نوع حساب شما و بانک مربوطه می تواند بصورت لحظه ای یا تا ۴۸ ساعت دیگر طول بکشد. ضمنا درخواست برداشت از حساب شما نسبت به نوع عضویت شما متغییر است. - همچنین قابل ذکر است که تمامی درخواست های برداشت به صورت پایا یا شتاب واریز میگردند

3
درخواست برداشت من کی انجام میشود؟

تمامی درخواست های برداشت حداکثر طی 7 روز کاری انجام میشوند. 

4
چرا درخواست برداشت من برگشت خورده است؟

ازدلایل مهم برگشت درخواست برداشت میتوان به، عدم مغایرت مشخصات کاربری و حساب بانکی،ناقص بودن اطلاعات کاربری و ... اشاره کرد.

5
نام و نام خانوادگی من اشتباه است و با مشخصات بانکی من مغایرت دارد!

درصورتی که نام و نام خانوادگی شما در هنگام ثبت نام اشتباه یا ناقص وارد شده باشد،امکان تغییر آن توسط کاربر میسر نیست، لذا جهت تغییر مشخصات باید کپی کارت ملی و یا شناسنامه خود را به آدرس  ایمیل :  zarclick.s1@gmail.com  و یا آیدی تلگرامی Zarclick_info@ ارسال کنید. (مدت زمان تغییر اطلاعات حداکثر 24 ساعت است)

6
با اینکه ثبت نام کرده ام نمیتوانم وارد سایت شوم؟

شما بعد از اینکه ثبت نام کردید باید لینک فعالسازی که به ایمیل شما ارسال شده است را بازکنید تا حساب شما تایید و فعال شود. اگر این ایمیل در پوشه اصلی و اسپم پست الکترونیکی خود یافت نکردید بار دیگر از طریق بخش ورود و کلیک رویه گزینه ارسال مجدد لینک فعالسازی اقدام نمایید.درصورت طی کردن مراحل یاد شد اگر همچنان مشکل داشتید میتوانید با پشتیبانی 24 ساعته ما در ارتباط باشید

7
چرا هیچ فعالیتی نمیتوانم در سایت انجام دهم؟

اگر شما با پراکسی یک کشور دیگر غیر از ایران ثبت نام کرده اید و نام کشور شما به جز ایران باشد از خدمات سایت ما محروم میشوید و امکان مشاهده آگهی ها و فعالیت ندارید برای رفع مشکل میتوانید از طریق پشتیبانی اقدام نمایید تا رفع مشکل شود.